Trebnje noč Trebnje gozd Trebnje panorama Trebnje panorama

SVET KS TREBNJE

Sestava sveta 2014 - 2018


  • Dejan Smuk – predsednik
  • Marko Šalehar – podpredsednik
  • Aleš Germovšek - član
  • Silva Kastelic - članica
  • Tomaž Kukenberger – član
  • Maša Zarabec – član
  • mag. David Klarič – član
  • Mira Zore – član
  • Aljaž Uhan - članica
  • Peter Agnič – član
  • Boštjan Vovk – član
  • Vanja Brodnik – član
  • Vinko Ribič – član
  • Mirko Resnik – član
  • Alojz Gliha – član


volilne enote 2014 - 2018

 

  1. VOLILNA ENOTA 3 ČLANI – Vinko Ribič, Aleš Germovšek in Silva Kastelic: Rimska cesta, Ulica talcev, Trubarjeva ulica, Tomšičeva ulica, Pekel, Pod gradom, Odrga, Kidričeva ulica, Klemenčičeva ulica, Paradiž, Cviblje, Knapova ulica in Marof.

  1. VOLILNA ENOTA 1 ČLAN – Tomaž Kukenberger: Pristava in Studenec.

  1. VOLILNA ENOTA 3 ČLANI - Dejan Smuk, Marko Šalehar in Maša Zarabec: Goliev trg, Baragov trg, Gubčeva cesta, Kolodvorska ulica, Ob gozdu, Slakova ulica, Simončičeva ulica, Cankarjeva ulica, Rožna ulica in Temeniška pot.

  1. VOLILNA ENOTA 3 ČLANI - David Klarič, Mira Zore in Aljaž Uhan: Stari trg, Jurčičeva ulica, Dolenjska ulica, Maistrova ulica, Ulica herojev, Glavarjeva ulica, Pehanijeva ulica, Reber, Praproče, Kresetova ulica in Režunova ulica.

  1. VOLILNA ENOTA 3 ČLANI - Peter Agnič, Boštjan Vovk in Vanja Brodnik: Obrtniška ulica, Majcnova ulica, Prešernova ulica, Levstikova ulica, Vegova ulica, Ulica OF, Trdinova ulica, Kresna ulica, Prijateljeva cesta, Valvazorjeva ulica, Vina gorica, Podjetniška ulica, Mirnska cesta in Pot na hrib.

  1. VOLILNA ENOTA 1 ČLAN - Mirko Resnik: Dol pri Trebnjem, Dolenje Medvedje selo, Gorenje Medvedje selo in Primštal.

  1. VOLILNA ENOTA 1 ČLAN - Alojz Gliha: Grmada, Repče in Vrhtrebnje.

 

VELIKOST KS TREBNJE: 12 km2 43 ha 86 a 66 m2.



ODBORI IN KOMISIJE KS TREBNJE

INVENTURNA KOMISIJA

1. Aleš Germovšek – predsednik
2. Alojz Gliha
3. Tomaž Kukenberger

 

KOMISIJA ZA DRUŽBENE DEJAVNOSTI

1. Marko Šalehar - predsednik
2. Dejan Smuk
3. Maša Zarabec
4. Silva Kastelic
5. Špela Smuk
6. Franci Opara
7. Gregor Kaplan
8. Greta Gašperin
9. Mojca Femec

 

KOMISIJA ZA PROSTOR, OKOLJE IN INFRASTRUKTURO

1. Vinko Ribič - predsednik
2. Dejan Smuk
3. David Klarič
4. Peter Agnič
5. Sašo Klemenčič
6. Robert Pavlin
7. Teja Zakrajšek