Trebnje noč Trebnje gozd Trebnje panorama Trebnje panorama

PRIZNANJA KS TREBNJE

 

1994

  1. VIŠČEK IVAN - zahvala
  2. LJUBIČ MARIJA zahvala
  3. MAJER REZKA - zahvala
  4. FALKNER ZVONKA - zahvala
  5. OBČINSKI PIHALNI ORKESTER - zahvala
 
1995
  1. KUKMAN SLAVKA - zahvala
  2. RAJER SLAVKA - zahvala
  3. TRŠAR IGOR - zahvala
  4. MIHELČIČ GREGORČIČ TATJANA - zahvala
  5. LIKAR MARJAN -zahvala
  6. CVELBAR FRANC -zahvala
  7. POLICIJSKA POSTAJA TREBNJE - zahvala
  8. ROKOMETNI KLUB TREBNJE - priznanje
 
1996
  1. PODBOJ LOJZE -priznanje
  2. TOMPLAK DARINKA - priznanje
  3. DRUŠTVO »SOŽITJE« TREBNJE - priznanje
  4. SIMONIČ DARINKA - zahvala
  5. JARC STANE - zahvala
  6. VESELIČ BRANE - zahvala
  7. OMAHEN MARKO - zahvala
 
1997
  1. PAVLIN EMILIJANA - zahvala
  2. CUGELJ FRANC - zahvala
  3. SMOLIČ JANEZ - zahvala
  4. PETELIN FRANC - zahvala
 
1998
  1. ZUPANČIČ ALOJZ - priznanje
  2. PUNGARTNIK CIRIL-METOD - priznanje
  3. REŽUN FRANC - priznanje
  4. KUKMAN JOŽE - priznanje
  5. PATE ALOJZ - priznanje
 
1999
  1. KOLAR MARIJA - priznanje
  2. PRIJATELJ MITJA - priznanje
  3. GARTNER JANEZ - priznanje
  4. PLANINSKO DRUŠTVO TREBNJE - priznanje
 

2000

  1. PUNGARTNIK BOŽIDAR - priznanje
  2. OPARA FRANC - priznanje
  3. NOVAK LJUDMILA - priznanje
 

2001

  1. GLASBENA ŠOLA TREBNJE - priznanje
  2. DRUŠTVO UPOKOJENCEV TREBNJE - priznanje
  3. MIHELČIČ-GREGORIČ TATJANA - priznanje
  4. SIMONIČ DARINKA - priznanje
 

2002

  1. KEGLJAŠKI KLUB TREBNJE - priznanje
  2. ROT PAVEL - priznanje
  3. ROT ZVONKA - priznanje
  4. RAJER SLAVKA - priznanje
  5. MARKOVIČ JANEZ - priznanje
 

2003

  1. CERKVENI PEVSKI ZBOR ŽUPNJIJE TREBNJE - priznanje
  2. FRANC HRIBAR - priznanje
  3. KRAJEVNA ORGANIZACIJA RDEČEGA KRIŽA TREBNJE – priznanje
 

2004

  1. MOJCA FEMEC - priznanje
  2. MARIJA PONIKVAR – priznanje
  3. JANEZ SMOLIČ – priznanje
  4. DRUŠTVO TABORNIKOV – priznanje
  5. GOSTILNA MEGLIČ – priznanje
 
2005
  1. JANEZ ZAJC – priznanje
  2. JANEZ HREN – priznanje
  3. GOSTILNA ŠELIGO – priznanje
 

2006

  1. SARA UHAN – priznanje
  2. MIRJAM STRMOLE – priznanje
  3. URŠKA KORELEC – priznanje
  4. PETRA SMOLIČ – priznanje
  5. TJAŠA CESAR – priznanje
  6. DUŠAN MEŽNARŠIČ – priznanje s sliko
  7. MAJDA in STANE JARC – priznanje s sliko
  8. JANEZ ZUPAN – priznanje s sliko
  9. ZVONKA in JOŽE FALKNER – priznanje s sliko
  10. TRGOGRAD d.o.o. Litija – zahvala
  11. KOMUNALA Trebnje d.o.o. – zahvala
  12. ATURA, Joži Uhan s.p. – zahvala
  13. GRADBENI INŽENIRING, Janez Zakrajšek s.p. – zahvala
  14. ALOJZIJ ZUPANČIČ – zahvala
 

2007

  1. MATJAŽ KUŽNIK- priznanje
  2. ROK OPARA – priznanje
  3. LARA ZUPANČIČ – priznanje
  4. KAJA JARM – priznanje
  5. JAN GRIČAR – priznanje
  6. BORUT KOLENC – priznanje s sliko
  7. DRAGO NAHTIGAL – priznanje s sliko
  8. JANEZ BUKOVEC – priznanje s sliko
  9. ANTON KOŽELJ – priznanje s sliko
  10. STIL QUARTET – priznanje s sliko
 

2008

  1. MATIC MIHEVC – priznanje
  2. ANA MARIJA STANIČ – priznanje
  3. VERONIKA GABRIJEL – priznanje
  4. MATEVŽ MARINČIČ – priznanje
  5. ENEJ BUTKOVC – priznanje
  6. OSNOVNA ŠOLA TREBNJE – priznanje s sliko
  7. DRUŠTVO RAGLE – priznanje s sliko
  8. MARJAN KRMELJ – priznanje s sliko
  9. MAGDA ZAKRAJŠEK – priznanje s sliko
  10. IVANKA LAZAR – priznanje s sliko 
 

2009

  1. ROK RATAJC – priznanje
  2. ROK ROKAVC – priznanje
  3. AMBROŽ ROT – priznanje
  4. TAJDA URŠIČ – priznanje
  5. MATEJA KRALJ – priznanje
  6. ŠPELA SMUK – priznanje s sliko
  7. TATJANA FINK – priznanje s sliko
  8. TREBANJSKE MAŽORETE – priznanje s sliko
  9. DARJA KORELEC – priznanje s sliko
  10. BISERKA SITER - priznanje s sliko


2010


MLAJŠI KRAJANI:

JAN OPARA – priznanje s sliko

 

STAREJŠI KRAJANI:

  1. ALOJZ GLIHA – priznanje s sliko
  2. VANJA ŠENIČAR – priznanje s sliko
  3. OLGA PATE – priznanje s sliko
  4. FRANCI CUGELJ – priznanje s sliko

 

2011
 

MLAJŠI KRAJANI:

  1. JANU ČIBEJU - za vidne uspehe in dosežke na tekmovanjih v bowlingu, strelstvu in igranju na tolkala 
  2. SAMUELU PATETU – za odlične nastope in dosežke v tenisu
  3. SKUPINI UČENCEV 7. b RAZREDA OŠ TREBNJE: Brini Kotar, Nini Longar, Gašperju Možini, Špeli Novak, Klari Smolič, Špeli Smolič, Primožu Svetu, Melani Štamcar, Sari Špec in mentorici prof. Maji Ogrinc Gole – za izvirno raziskovalno nalogo na področju turizma »Z LEVČKOM POTUJTE – TREBNJE OBČUDUJTE«

STAREJŠI KRAJANI:

  1. TREBANJSKEMU OKTETU - za več kot 30-letno bogato pevsko pot, na kateri so obujali ter ohranjali ljudsko in umetno pesem
  2. VINOGRADNIŠKEMU DRUŠTVU TREBNJE – za 40 let delovanja in za združevanje vinogradnikov ob stalni skrbi za kakovostna vina v domačem okolišu
  3. BOŽIDARJU KRAVCARJU - za dolgoletno uspešno, vztrajno in požrtvovalno delo za razvoj KS Trebnje
  4. ROZALIJI KAFOL - za dolgoletno vztrajno in požrtvovalno delo na področju turizma in humanitarnega dela

 

2012

  1. LAN GAŠPERIN - za dosežene uspehe na tekmovanjih golfa doma in v tujini, kjer zastopa barve kluba in svojega kraja

  2. ROKOMETNI KLUB TRIMO TREBNJE – člani ekip mlajših selekcij - za dosežene izjemne uspehe na področju športa

  3. DOBRODELNI LEO KLUB TREBNJE - za učinkovito organizirano pomoč med mladimi ter prispevek h kvaliteti bivanja in pestremu družbenemu življenju v Trebnjem

  4. ŠTEFAN KAMIN - za družbeno aktivno delo na področju šolstva, športa, kulture in sociale ter prispevek k dvigu kvalitete bivanja v KS Trebnje

  5. BARICA SMOLE - iz Trebnjega, ki s svojimi proznimi deli, prevodi, urednikovanjem, literarnimi eseji in publicistiko ime našega kraja umešča tudi na kulturni zemljevid Slovenije in včasih tudi tujine

  6. DRUŠTVO »SOŽITJE« TREBNJE - za dolgoletno, uspešno, vztrajno in požrtvovalno delo na področju sociale in za dolgoletno humanitarno delo 

  7. KEGLJAŠKI KLUB TREBNJE - za 40 let delovanja in vidne uspehe na športnem področju



2013


MLAJŠI KRAJANI IN SKUPINE:

  • Ni bilo predlaganih.


STAREJŠI KRAJANI IN SKUPINE:

  1. PLANINSKO DRUŠTVO TREBNJE – priznanje s sliko
  2. ROKOMETNI KLUB TRIMO TREBNJE – priznanje s sliko


2015


MLAJŠI KRAJANI IN SKUPINE:

  1. VID VIDMAR  - uspešno deklamiranje in doživete nastope na prireditvah v KS Trebnje
  2. BALETNA ŠOLA TREBNJE - za dosežene izjemne uspehe dela z mladimi na področju plesa in kulture
  3. NOGOMETNI KLUB TREBNJE - za učinkovito organizirano delo z mladimi in vidne uspehe na športnem področju


STAREJŠI KRAJANI IN SKUPINE:

  1. FOLKLORNA SKUPINA NASMEH  -  za aktivno ohranjanje ljudskih plesov ter prispevek k dvigu kvalitete bivanja v KS Trebnje
  2. DAVID LIPOGLAVŠEK - za izjemno uspešno trenersko delo in vrhunske dosežke na športnem področju
  3. IRENA BLAZNIK – za uspešno in požrtvovalno ročno izdelavo unikatnih izdelkov iz keramike in za dolgoletno humanitarno delo

 

2016


MLAJŠI KRAJANI IN SKUPINE:
V mlajši skupini ni podeljenih priznanj.


STAREJŠI KRAJANI IN SKUPINE:

  1. JOŽEFA MIŠMAŠ – za dolgoletno uspešno, vztrajno in požrtvovalno delo na področju prostovoljnega gasilstva, opravljanje zahtevnih funkcij, del in nalog, plemenito delo in prenos znanja na mlade v gasilstvu, ki delujejo na območju KS Trebnje  in širše
  2. MILOŠ KOŠIR – za dolgoletno, uspešno in aktivno  delovanje na družbenem, humanitarnem in kulturnem področju v trebanjski župniji, območju KS Trebnje in širše
  3. MIRAN JURAK – za dolgoletno aktivno društveno, družabno in kulturno delovanje na območju  KS Trebnje in širše
  4. JOŽE ŠTEPEC – za dolgoletno aktivno društveno, družabno in kulturno delovanje na območju KS Trebnje in širše
  5. MAJA KASTELIC – za izjemne uspehe na področju likovnega ustvarjanja ter širjenje likovne kulture  na območju KS Trebnje, Sloveniji  in v tujini
  6. OBČINSKI PIHALNI ORKESTER TREBNJE – ob 90-letnici uspešnega delovanja na glasbenem, kulturnem in društvenem področju na območju KS Trebnje in širše
  7. GLASBENA ŠOLA TREBNJE – ob 40-letnici uspešnega razvoja glasbenega šolstva  in bogatenja kulturnih dogodkov na območju KS Trebnje in širše